loader.png
  • ul. Wita Stwosza 5A, 02-661 Warszawa
  • (+48) 538 140 588
Nasze usługi
Skuteczna profilkatyka
Ditlenk Chloru
Nasze usługi

Skuteczna i precyzyjne
zwalczanie koronawirusa

Najnowsze badania wykazują̨, że wydychany koronawirus może pozostawać w powietrzu przez trzy godziny, a na plastiku przez kilka dni.

Przyjmując, że wirusy emitowane przez nosiciela zakażają̨ głównie poprzez powietrze, a następnie dopiero kropelkowo lub dotykowo przez skażone powierzchnie, to wyjątkowo skuteczny w ich zwalczaniu, jest dwutlenek chloru.

Ditlenek Chloru niszczy
99,99%
wszystkich wirusów w powietrzu i na powierzchni wraz z wirusem
COVID-19Jak działa Ditlenek Chloru ?

Jego działanie na mikroorganizmy jest bardzo skuteczne w stężeniach, w których nie jest szkodliwy dla organizmów wyższych, takich jak rośliny, zwierzęta czy ludzie. Stosując usłgi dekontaminacji, spółka Dekontaminacja Sp. z o.o. wkorzystuje gazową postać DITLENKU CHLORU ClO2 wytworzoną za pomocą generatorów.
W pomieszczeniach rozkładane są generatory, a następnie uruchamiane jest gazowanie w czasie uzależnionym od specyfikacji danego obiektu oraz zakresu dezynfekcji. Badania jasno wskazują, że jest to obecnie najbardziej skuteczna i precyzyjna ze stosowanych metod aplikacji środków biobójczych. Usługi oferowana przez naszą firmę są kompleksowe i polegają na bezpiecznej likwidacji bakterii, pleśni, roztoczy, zarodników grzybów, wirusów, alergenów, trujących związków chemicznych i nieprzyjemnych zapachów z otoczenia.

W ramach oferty oferujemy:

banner_1.jpg

Metoda gazowania przy użyciu generatorów ditlenku chloru ClO2

Idealne rozwiązanie do zastosowania w formie nawilżacza potwierza, który swoim działaniem skutecznie oczyści powietrze ze zblędnych wirusów i bakterii

banner_2.jpg

Wykorzystanie gazowej postaci ditlenku chloru ClO2 poprzez nawilżanie powietrza

Wykorzystujemy unikalny i wszechstronny biocyd o selektywnych właściwościach biobójczych o skutecznym działaniu bakeriobójczym i bardzo precyzyjnym zastosowaniu

Gazowa postać Ditlenku Chloru ClO2:

Metoda ta polega na zagazowaniu pomieszczenia Ditlenkiem Chloru w sposób kontrolowany, w celu unieszkodliwienia wszelkich bakterii, wirusów, pleśni i grzybów. Jednocześnie nie wpływa na ich smak, zapach czy wygląd. Używa się go m.in. Właściwości zastosowania mają przedłużony efekt bakteriobójczy, dzięki któremu po zakończonym procesie odkażania skutecznie chroni się pomieszczenie przed drobnoustrojami oraz zmniejsza się ryzyko infekcji dzięki czemu może skutecznie wspomagać codzienną działalność biznesu.

Dekontaminacja Ditlenkiem Chloru ClO2 w codziennym zastosowaniu:

Metoda ta polega na ciągłym wprowadzeniu do pomieszczenia gazowej formy Ditlenku Chloru w stężeniu bezpiecznym dla ludzi a skutecznym w zwalczaniu wirusów o skuteczności potwierdzonej 99,99 %. Rozwiązania to dedykujemy do miejsc z dużą rotacją osób, przestrzeni wspólnych, szatni oraz wszelkich innych miejsc, gdzie wymagane jest oczyszczenie powierzchni i jednocześnie powietrza.


Wyróżniamy trzy zakresy prezentowanej oferty. Przedstawiane poniżej metody ciągłej
dezynfekcji wykonywane są w obecności ludzi w pomieszczeniu .

banner_5.jpg

Dlaczego warto stosować ditlenk chloru

Zalety użycia ClO2

Usuwa biofilm, zabija bakterie, zarodniki i wirus
Posiada krótszy czas contactu
Nie powoduje korozji dezynfekowanych urządzeń
Skuteczność bakteriobójcza w szerokim zakresie pH
Jest całkowicie biodegradowalny

Preparaty dezynfekcyjne na bazie ditlenku chloru posiadają wymagane pozwolenia ministra zdrowia, atesty PZH oraz atest skuteczności wirusobójczej wydany przez Państwowy Instytut Weterynaryjny w Puławach.

Skuteczna profilkatyka: 3 stopnie

Stosujemy sprawdzone i potwierdzone badaniami metody dezynfekcji.
Spełniamy europejskie normy i standardy


MYCIE I DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI PŁASKICH

Rutynowa, cykliczna procedura, polegająca ma zwilżaniu powierzchni ClO2, odstępach co 60 minut. Samoczynna dekontaminacja powietrza.
Stosowana w obecności ludzi


DEZYNFEKCJA POWIETRZA I POWIERZCHNI GAZOWYM DITLENKIEM CHLORU

Mocna dezynfekcja odizolowanych pomieszczeń użytkowych lub produkcyjnych, o podwyższonym zagrożeniu zakażeniami.
Stosowana bez obecności ludzi


DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI I POWIETRZA

Większe obiekty magazynowe, duże powierzchnie posadzek i ścian, samochody, itp. Dezynfekcja po skończonej pracy.
Stosowana bez obecności ludzi